Ponieważ Google uznaje czas ładowania strony jako współczynnik systemu rankingowego Uważam za dość ironiczne, że kod Google Analitycs  jest uznawany za spowalniający stronę. Więc pytanie brzmi, co możemy z tym zrobić?

Poniżej pokazujemy jak znaleźć właściciela rożnych domen np: .pl, .com, .eu wykorzystujemy do tego narzędzie WHOIS, które pozwala sprawdzić takie informacje jak właściciel domeny data rejestracji czy wygaśnięcia domeny pod warunkiem, że dane abonenta nie zostały ukryte.

Działania on-site SEO odnoszą się do wszelkich czynności optymalizacyjnych w obrębie witryny. 

Treść jest bez wątpienia siłą napędową każdej kampanii marketingowej. Kiedy stronie brakuje pouczającej, jasnej treści, która podoba się czytelnikom, to z pewnością tracisz szansę na przyciągnięcie większego ruchu czy też odnotowania wzrostu w rankingu SERP. Za równo czytelnicy jak i Google, mogą stwierdzić czy treść jest wystarczająco dobra.

Lokalne strategie SEO mają na celu pomóc firmom odnaleźć się wśród lokalnych odbiorców, co jest szczególnie ważne, gdy firma ma wiele sklepów w różnych lokalizacjach.

Rozpoczynamy cykl artykułów "101 Kroków marketingu" w których opiszemy podstawy działań z dziedzin Social Media, SEO, reklamy, content marketingi i wielu innych.