Rafał Bodziony

Nazywam się Rafał Bodziony jestem właścicielem firmy Kingweb. Od 2005r. zajmuję się tworzeniem i pozycjonowaniem stron. W 2010 roku założyłem firmę, która specjalizuje się w projektowaniu stron i sklepów internetowych oraz ich optymalizacji i pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych.

Dzięki kilkuletniej praktyce, mamy duże doświadczenie w promocji stron i wszystkim co z tym związane - dowodem na to może być rzesza naszych stałych klientów, którzy dzięki naszym usługom mogą się pochwalić wysokimi pozycjami w wyszukiwarkach.

Stanowimy zespół specjalistów, którzy mają tylko jeden cel - sprawić, aby to właśnie strona naszego Klienta była na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Dzięki naszym usługom tysiące internautów odwiedza każdego dnia strony internetowe naszych klientów. Jeśli chciałbyś zostać jednym z nich, lub dowiedzieć się nieco więcej o pozycjonowaniu - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Staramy się indywidualnie podchodzić do klienta, doradzić najlepsze rozwiązanie.

Nie każdy jest ekspertem w dziedzinie reklamy czy Internetu, szanujemy to. Rozumiemy też, że każda firma ma inne potrzeby - w zależności od klientów, branży, wielkości, przyjętej strategii, charakteru przedsiębiorstwa... Przede wszystkim staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy nastawieni na współpracę, więc zawsze staramy się jak najlepiej wykonać zlecenie. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wyglądają ceny i chcesz otrzymać wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej lub budowy nowej witryny, wystarczy się z nami skontaktować lub przesłać nam jej adres i ewentualne słowa kluczowe, na jakich Ci zależy.  W razie wątpliwości chętnie doradzimy w zakresie wyboru wartościowych słów kluczowych dla pozycjonowania Twojego serwisu. Zdobyte doświadczenie poprzez obsługę wymagających klientów, pozwoliło wypracować standardy obsługi, które dziś pozwalają sytuować firmę w gronie liczących się przedsiębiorców.

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999