Usługa pozycjonowania stron w lokalnych wynikach wyszukiwania

W miarę upływu czasu, Google stale aktualizuje wyniki wyszukiwania w oparciu o opinie użytkowników i ich zachowania, tak aby dać im to czego dokładnie chcą, kiedy chcą – tak szybko i łatwo jak to tylko możliwe. Aby stać się bardziej przyjaznym dla użytkownika Google wyświetla lokalne wyniki kiedy tylko jest takie zastosowanie. W rzeczywistości Google zwiększa ilość algorytmicznej wagi umieszczanej na lokalnych wynikach Google i Google Maps. Takie tendencje to wskazówki do tego, że waga tylko wzrośnie. Mając to na uwadze, pozycjonowanie lokalne to nowoczesny, niezbędny element dla każdego planu marketingowego.

Pozycjonowania lokalne jest niedrogie i przeznaczone dla małych i średnich firm, które działają w specyficznej lokalizacji.  W rzeczywistości takie firmy, mają przewagę, ponieważ Google i inne wyszukiwarki chcą dostarczyć możliwe najtrafniejsze wyniki i wolą dostarczyć w pierwszej kolejności lokalne wyniki wyszukiwania.

Jak działa lokalne pozycjonowanie?

Zoptymalizujemy twoją stronę dla specyficznych słów kluczowych związanych z Twoją lokalizacją. Słowa te są bardzo opisowe i odzwierciedlają te jakie ludzie rzeczywiście wpisują w wyszukiwarce. Weźmy na przykład wyrażenie "pozycjonowanie kraków" , które opisuje:

 • Co szukasz? - pozycjonowania,
 • Gdzie się to znajduje? - kraków (modyfikator lokalizacji)

Nawet jeśli tylko osoba, która aktualnie wpisuje dane zapytanie wpisze "pozycjonowanie" i nie wprowadzi miasta lub ulicy jako części frazy wyszukiwania, Google wykryje lokalizację adresu IP i to gdzie się znajduje. Dzięki temu wyszukiwarka przekazuje odbiorcy bardziej spersonalizowane wyniki, kierowane do osób z danej okolicy.

Dla małych firma działających na ograniczonym obszarze geograficznym pozycjonowanie lokalne jest skuteczną formą reklamy mogącą przynieść daleko idące korzyści.

 • Możesz wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojego biznesu słowa kluczowe
 • Twoje zaangażowanie jest ograniczone, możesz skupić się na innych obszarach działalności Twojej firmy
 • Możesz przyciągnąć klientów długoterminowych, którzy chcą w kupować lokalnym sklepie
 • Większy zwrot z inwestycji (ROI)

Nasza strategia pozycjonowania lokalnego jest idealna dla każdej firmy usługowej działającej w określonym mieście (lokalizacji), takich jak:

 • Restauracje, piekarnie, kawiarnie, pizzerie,
 • Salony kosmetyczne i fryzjerskie
 • Usługi takie jak np. hydraulika, sprzątanie
 • Mechanika aut
 • Medycyna, gabinety stomatologiczne
 • Firmy zajmujące się przeprowadzką
 • Projektant/architektura krajobrazu
 • Usługi budowlane
 • Sprzedaż nieruchomości
 • Firmy ubezpieczeniowe
 • Apteki
 • Salony fotograficzne
 • Firmy szkoleniowe

Powyższa lista nie jest zamknięta, Twoja firma może korzystać z lokalnego SEO nawet jeśli nie należy do żadnej z wymienionych branż. Lokalne usługi SEO dla firm mogą przybierać różne formy i mogą pracować dla wielu różnych modeli biznesowych.

Jak to może Ci pomóc?

Końcowym celem lokalnego wyszukiwania nie jest tylko osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu ale osiągnięcie wzmożonego ruchu na Twojej stronie. A co za tym idzie zdobycie nowych klientów, np. w księgowości, czy też dodatkowa praca w budownictwie, będzie to też nowa rezerwacja w restauracji. Dzięki Inwestycji w pozycjonowanie regionalne będziesz czerpał korzyści poprzez, m.in:

 • Stopniowy wzrost ruchu odwiedzających Twoją stronę internetową
 • Stopniowy wzrost pozycji słów kluczowych dla różnych lokalizacji ogólnych i bardziej szczegółowych
 • Tworzenie pozytywnego wizerunku i zmiana doświadczonych gości w nabywców
 • Zamiana Twojego serwisu internetowego w generator zysków a nie kosztów
 • Budowa wiarygodności marki jako firmy doświadczonej i wysoce wyspecjalizowanej.

Nasz proces lokalnego pozycjonowania stron

Nasze podejście wykorzystuje ciągłą analizę i udoskonalanie, aby zrozumieć, dlaczego lokalna konkurencja zajmuje daną pozycję i jak ją pokonać.


Badanie użytkowników
1

Badanie użytkowników

Przeprowadzamy dokładne badanie zachowań związanych z wyszukiwaniem lokalnym, aby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z wyszukiwarek, aby znaleźć oferowane przez Ciebie usługi. Obszerne badanie słów kluczowych i audyt bieżących wyników wyszukiwania pomagają nam ustalić podstawy Twojej kampanii.

Analiza lokalnej konkurencji
2

Analiza lokalnej konkurencji

Celem naszych działań (usługi lokalnego pozycjonowania) jest wyprzedzenie konkurencji. Badamy obecnych konkurentów w rankingu, aby poznać czynniki, które sprawiają, że odnoszą sukcesy w wyszukiwaniu. Zebrane spostrzeżenia tworzą punkt odniesienia dla tego, co jest wymagane, aby ich przewyższyć.

Strategia pozycjonowania strony
3

Strategia pozycjonowania strony

Po zakończeniu naszych badań i analiz opracowujemy mapę drogową do sukcesu, w tym ustalamy ramy czasowe i kamienie milowe. Skupiamy się na działaniach opartych na wartościach, które będą miały największy wpływ na lokalne rankingi wyszukiwania. Dane i doświadczenie wiodą prym.

Co wyróżnia naszą firmę?

Strategia klasy korporacyjnej i realizacja na wysokim poziomie pozwalają nam generować najlepsze wyniki SEO.


Analityka danych

Pozycjonowanie strony obejmuje konfigurację narzędzi do śledzenia danych, takich jak Google Analytics i Search Console, które zapewniają wgląd w dane i raportowanie.

Niestandardowa oferta

Nie oferujemy „pakietów SEO”, ponieważ podejście szablonowe nie działa. Każda kampania ma inne wymagania i dla każdego klienta ustalamy odpowiednią strategię.

Wszystko załatwiamy we własnym zakresie

Większość firm SEO w Krakowie polega na zlecaniu swojej pracy podwykonawcom. Nasz zespół zajmuje się wszystkim we własnym zakresie.

Zaufana Agencja w Krakowie

Jesteśmy dumni z naszych długotrwałych relacji z klientami, wykładniczego ruchu w witrynie i wzrostu przychodów oraz świetnych recenzji.

Większy zwrot z inwestycji

Nasza strategia marketingowa w witrynach internetowych przynosi lepsze wyniki w krótszym czasie. Traktujemy Twój budżet marketingowy tak, jak nasz, aby odkryć zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe możliwości.

Optymalizacja strony docelowej

Optymalizacja konwersji i użyteczność idą w parze. Udoskonalimy projekt strony internetowej, użyteczność dla użytkownika i funkcjonalność witryny, aby przekształcić odwiedzających w kupujących, aby osiągnąć długoterminowe cele biznesowe.

Nasze usługi pozycjonowania lokalnego obejmują:

 • Audyt strony internetowej, który polega na przeanalizowaniu wielu czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny.
 • Ponadto analiza słów kluczowych, które będą adekwatne do Twojej strony i będą odzwierciedlać to czego klienci tak naprawdę szukają.
 • Analiza, raportowanie i śledzenie ruchu na stronie wraz z potencjalnymi klientami.

Optymalizacja treści

Istnieje kilka innych elementów, których goście spodziewają się znaleźć na Twojej stronie. Oczekują oni, że znajdą zdjęcia, menu, mapy, miejsca, godziny otwarcia i tak dalej. Nasze regionalne i lokalne pozycjonowanie może pomóc zrozumieć i poznać Twoich gości, ich oczekiwania. Pomoże też przewidzieć to czego potrzebują aby znaleźć się na Twojej stronie oraz wesprze optymalizacje tych elementów, które będą pokazywać się w wyszukiwarkach.

Google maps

Wizytówka w mapach Google pomoże Twojej firmie znaleźć się w miejscach innych niż tradycyjna lista wyszukiwania. W dzisiejszych czasach Google Moja Firma zajmuje doskonałą nieruchomą pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania. Twoja wizytówka w Google musi być zweryfikowana i musi zawierać dokładne informacje na temat Twojej działalności, w tym adres, telefon kontaktowy i godziny pracy. Dodatkowo możesz dołączyć zdjęcia, opis swoich usług oraz kategoryzację swojej firmy. Dzięki optymalizacji strony Google Moja Firma masz możliwość podwójnej ekspozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – zarówno w wynikach Map Google z Twojej strony Google+ i w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Cytaty

Cytowanie to po prostu jakaś wzmianka o swojej działalności w sieci z linkiem do Twojej witryny lub też bez. Często zawiera ważne informacje takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Powszechne strony, na których możesz dodać dane teleadresowe to panorama firm, pkt, firmy.net, znanefirmy.eu. Kompletne, spójne i dokładne cytaty są ważne ponieważ pozwolą zweryfikować wiarygodność Twojego biznesu co będzie też sygnałem dla wyszukiwarek, że prowadzisz sprawdzony lokalny biznes. 

Zarządzanie reputacją

Twoja marka jest Twoim największym atutem. W dzisiejszych czasach reputacja marki nie powstaje tylko za pośrednictwem drogi ustnej ale także poprzez opinie na stronach internetowych, takich jak panorama firm, firmy.net i Google biznes. Opinie online są obecnie bardzo ważnym czynnikiem w rankingach i wpływają na widoczność strony. Opinie mogą być czynnikiem decydującym o tym, że ktoś pod ich wpływem zdecyduje się np. przyjść do twojej restauracji, zatrudni Cię do wykonania jakiejś usługi lub zamówi Twój produkt. Zapewniamy zarządzanie reputacją, która pomoże w naturalny sposób zebrać więcej pozytywnych recenzji w celu zwiększenia widoczności jak również wskaże Ci jak należy radzić sobie z negatywnymi recenzjami, jeśli takie się pojawią.

Dodadki SEO

Istnieje kilka innych elementów, których odwiedzający spodziewają się znaleźć na Twojej stronie internetowej. Oczekują oni, że zobaczą zdjęcia, menu, mapy, miejsca i inne. Nasi eksperci od regionalnego i lokalnego pozycjonowania pomogą Ci zrozumieć oczekiwania Twoich gości jak również przewidzieć to czego potrzebują, tak aby można było dopasować ich potrzeby z tym co sam oferujesz, a co z pewnością sprawi że będziesz mógł ich zaliczyć do przyszłych klientów.

Jeżeli masz klientów w konkretnej lokalizacji oraz regionalny rynek docelowy wraz z niewielką obecnością w Internecie to skontaktuj się z nami. Oferujemy Ci pomoc poprzez regionalne pozycjonowanie wyszukiwarkach dla małych firm. Nasza firma pomogła rozwinąć działalność bardzo wielu małym przedsiębiorstwom w Polsce.

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999