logo Kingweb

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych najprościej zdefiniować można jako zwiększanie popularności strony, a konkretniej są to wszystkie czynności, których celem jest osiągniecie jak najwyższej pozycji danej strony internetowej w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Widoczność strony w wyszukiwarkach może oznaczać różnicę między sukcesem, a porażką strony internetowej. Jeżeli poważnie myślisz o korzystaniu z Internetu, do zdobycia potencjalnych klientów, to usługa ta jest obowiązkowa. Naturalne wyniki, wyszukiwania generowane są przez wyszukiwarkę na podstawie algorytmów, które oceniają zgodność strony internetowej z zadanym przez użytkownika zapytaniem. Algorytm działa w tle wyszukiwarki i jest całkowicie bezstronny. Co istotne wyszukiwarka, a co za tym idzie jej właściciele, nie pobierają żadnych opłat za wyświetlenie adresu strony internetowej w tej części wyników wyszukiwania. Wyniki organiczne są najważniejsze dlatego, że zawsze będą oddzielone od części komercyjnej (linków sponsorowanych) oznaczonych znakiem Reklama.

lista wynikow wyszukiwania

Dlaczego warto zacząć?

Każdego dnia dostarczamy nowych klientów do firm za pośrednictwem naszych sprawdzonych metod optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i strategii marketingowych. Nasze strategie pomogły małym i średnim firmom, zdobyć nowych klientów co przełożyło się na realne zyski.

Pozycjonowanie to inwestycja w przyszłość swojej firmy jako ruch organiczny ma znacznie wyższy zwrot z inwestycji (ROI) niż płatnego ruchu wyszukiwania. Zdecydowana większość ruchu z wyszukiwarek pochodzi z naturalnych wyników wyszukiwania. Jeśli witryna nie jest na1 stronie dla najlepszych słów kluczowych to traci dużą część wartościowego ruchu z wyszukiwarek.

Koszty pozycjonowania

Wycena pozycjonowania strony internetowej zależy zarówno od ilości słów kluczowych, jak i od konkurencyjności tych słów - im trudniejsze słowa, tym większa cena oraz dłuższy czas oczekiwania na efekty.

Rozwiązaniem na obniżenie kosztów pozycjonowania jest zastąpienie słów generycznych (np. pozycjonowanie stron internetowych) na słowa lokalne (np. pozycjonowanie stron Kraków) - dzięki temu cena i czas oczekiwania na efekty będą niższe, a Ty będziesz miał pewność, że na stronę zostanie skierowany ruch z precyzyjnie dobranej grupy docelowej. Możemy pochwalić się sukcesami nie tylko na polu pozycjonowania słów generycznych, ale również w przypadku pozycjonowania słów lokalnych sprawdź ofertę opzycjonowania lokalnego.

Dane do wyceny

Podstawą dokonania wyceny pozycjonowania jest podanie przez klienta następujących informacji:

 • Domeny strony www, dla której ma być wykonane pozycjonowanie.
 • Listy słow kluczowych, dla których ma być wykonane pozycjonowanie (Pomagamy w wyborze słow kluczowych, które przyniosą optymalne rezultaty).
 • Czy domena była już pozycjonowana? Jeśli tak to w jaki sposób?

Kiedy efekty?

Pozycjonowanie jest usługą długoterminową, efekty naszych prac będzie można zobaczyć po okresie około 1-2 miesięcy. Proces ten jest długofalowy, a i przyrost linków jak i ogłoszeń reklamowych musi być naturalny w innym przypadku wyszukiwarka Google określi nas jako spam. Decydującą rolę ma tu jednak konkurencyjność wybranych do pozycjonowania słow kluczowych.

Co zapewniamy w ramach oferty pozycjonowania: 

 • Analiza strony internetowej
 • Analiza aktualnej pozycji w wyszukiwarce Google
 • BEZPŁATNA wycena pozycjonowania
 • Pomoc i doradztwo w zakresie doboru najbardziej efektywnych słów kluczowych - takich, które przyniosą zysk a nie tylko dużo liczbę wejść na stronę (zobacz, jak dobrać hasła kluczowe do pozycjonowania)
 • Optymalizacja strony internetowej mającej na celu poprawienie widoczności strony w Google.
 • Stały monitoring pozycji
 • Miesięczne raporty z zajmowanych pozycji na poszczególne słowa kluczowe
 • Przejrzysta, uczciwa umowa jasno określająca zasady współpracy oraz sposoby jej zakończenia
 • SEO - Search Engine Optimization (Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych)