Usługa lokalnego pozycjonowania stron Kraków

Co to jest pozycjonowanie lokalne stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych w lokalnych wynikach wyszukiwania to proces poprawy widoczności w wyszukiwaniu lokalnym małych i średnich firm, sklepów stacjonarnych i firm o wielu lokalizacjach na danym obszarze geograficznym.

Pozycjonowanie lokalne dla firm z Krakowa

Tworzymy niestandardową strategię pozycjonowania dla każdej lokalnej Firmy. W przeciwieństwie do większości firm pozycjonujących, nie zadowalamy się przestarzałymi nieskutecznymi strategiami, które częściej obniżają wartość Twojej witryny niż ją zwiększają.

Nasze usługa pozycjonowania stron w Krakowie koncentruje się na inteligentnym tworzeniu treści i pozyskiwaniu odpowiednich linków z publikacji z całego obszaru geograficznego. Trafność oparta na lokalizacji jest naszym celem nr 1, ponieważ z doświadczenia wiemy, że właśnie to ceni Google.

Kraków i okolice

Dotrzyj nie tylko do klientów z Krakowa ale też z pobliskich miejscowości, jak: Niepołomice, Wieliczka, Proszowice, Myślenice czy Wadowice.

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie oparte na danych

Nasze podejście wykorzystuje ciągłą analizę i udoskonalanie, aby zrozumieć, dlaczego lokalna konkurencja zajmuje daną pozycję i jak ją pokonać.


Badanie użytkowników
1

Badanie użytkowników

Przeprowadzamy dokładne badanie zachowań związanych z wyszukiwaniem lokalnym, aby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z wyszukiwarek, aby znaleźć oferowane przez Ciebie usługi. Obszerne badanie słów kluczowych i audyt bieżących wyników wyszukiwania pomagają nam ustalić podstawy Twojej kampanii.

Analiza lokalnej konkurencji
2

Analiza lokalnej konkurencji

Celem naszych działań (usługi lokalnego pozycjonowania) jest wyprzedzenie konkurencji. Badamy obecnych konkurentów w rankingu, aby poznać czynniki, które sprawiają, że odnoszą sukcesy w wyszukiwaniu. Zebrane spostrzeżenia tworzą punkt odniesienia dla tego, co jest wymagane, aby ich przewyższyć.

Strategia pozycjonowania strony
3

Strategia pozycjonowania strony

Po zakończeniu naszych badań i analiz opracowujemy mapę drogową do sukcesu, w tym ustalamy ramy czasowe i kamienie milowe. Skupiamy się na działaniach opartych na wartościach, które będą miały największy wpływ na lokalne rankingi wyszukiwania. Dane i doświadczenie wiodą prym.

Co wyróżnia naszą firmę?

Strategia klasy korporacyjnej i realizacja na wysokim poziomie pozwalają nam generować najlepsze wyniki SEO.


Analityka danych

Pozycjonowanie strony obejmuje konfigurację narzędzi do śledzenia danych, takich jak Google Analytics i Search Console, które zapewniają wgląd w dane i raportowanie.

Niestandardowa oferta

Nie oferujemy „pakietów SEO”, ponieważ podejście szablonowe nie działa. Każda kampania ma inne wymagania i dla każdego klienta ustalamy odpowiednią strategię.

Wszystko załatwiamy we własnym zakresie

Większość firm SEO w Krakowie polega na zlecaniu swojej pracy podwykonawcom. Nasz zespół zajmuje się wszystkim we własnym zakresie.

Zaufana Agencja w Krakowie

Jesteśmy dumni z naszych długotrwałych relacji z klientami, wykładniczego ruchu w witrynie i wzrostu przychodów oraz świetnych recenzji.

Większy zwrot z inwestycji

Nasza strategia marketingowa w witrynach internetowych przynosi lepsze wyniki w krótszym czasie. Traktujemy Twój budżet marketingowy tak, jak nasz, aby odkryć zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe możliwości.

Optymalizacja strony docelowej

Optymalizacja konwersji i użyteczność idą w parze. Udoskonalimy projekt strony internetowej, użyteczność dla użytkownika i funkcjonalność witryny, aby przekształcić odwiedzających w kupujących i osiągnąć długoterminowe cele biznesowe.

On-site SEO i Off-site SEO

Skuteczne pozycjonowanie opiera się na połączeniu działań każdej z poniższych kategorii:

SEO on-site

SEO na stronie to optymalizacja treści witryny, takich jak kopie podstron, nagłówki, tagi tytułu, opisy meta i tagi ALT obrazu.

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z kampanii, musimy wiedzieć, jakich zapytań najczęściej używają wyszukujący, aby znaleźć produkty i usługi w Krakowie.

W ramach naszych usług opracowaliśmy proces badania słów kluczowych, który identyfikuje najbardziej wpływowe frazy kluczowe dla istniejących podstron, a także odkrywa możliwości strategii content marketingu.

Nasi kreatywni autorzy tworzą unikalne materiały pomocnicze na blogu w oparciu o istniejące zapotrzebowanie. Przeprowadzamy wyczerpujące badania i tworzymy pouczające treści, które przykują uwagę odbiorców. Dzięki temu Twoja firma stanie się liderem w swojej branży, zwiększając długoterminowe zaufanie klientów do Twoich produktów i usług.

SEO off-site

Off site SEO to element strategii pozycjonowania strony odnosi się do działań związanych z budowaniem linków. Linki zwrotne są najlepszym sygnałem w rankingu Google i są jedynym sposobem aby zwiększyć widoczność strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Budowanie linków obejmuje intensywne badania, tworzenie prezentacji i zdrową dawkę budowania relacji.

Współpracujemy z wydawcami w wielu branżach, obejmujące: usługi biznesowe, zdrowie i medycyna, majsterkowanie, prawo, zwierzęta domowe, usługi profesjonalne, nieruchomości, technologia, podróże oraz publikacje specyficzne dla lokalizacji (takie jak Kraków, Wrocław, Łódź). 

Generujemy wysokiej jakości linki od renomowanych wydawców, wykorzystując strategie wysokiej klasy kampanii PR oraz ukierunkowanego content marketingu.

Optymalizujemy profil firmy w Google Biznes, dzięki czemu możesz uzyskać maksymalną widoczność w Google.

SEO techniczne

Techniczne SEO odnosi się do wszystkich prac optymalizacyjnych wykonywanych na stronie internetowej i na serwerze, aby umożliwić wyszukiwarkom indeksowanie kluczowych stron.

Audytujemy pod kątem ponad 200 technicznych czynników. Podstawowe czynniki, które ograniczają efekty pozycjonowania:

    1. Problemy z witryną mobilną

    2. Niska prędkość ładowania strony

    3. Słaba struktura adresu URL

    4. Słaba architektura łączy wewnętrznych

    5. Zduplikowana i/lub słaba treść

    6. Zepsute mapy witryn HTML i XML

    7. Błędnie skonfigurowane kody śledzenia danych

    8. Nieprawidłowe lub brakujące znaczniki schema.org

    9. Błędna konfiguracja certyfikatu SSL

Znajdując i naprawiając te i wiele innych problemów, przygotowujemy witrynę do agresywnego wzrostu w organicznych wynikach pozycjonowania.

SEO to już nie tylko ranking

Skuteczne pozycjonowanie firmy to budowanie zaufania odbiorców, odpowiadanie na ich pytania, odpowiadanie na ich obawy i dostarczanie im świetnych treści. Dzięki naszym usługom marketingu internetowego możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć kolejny krok. Nasz zespół oceni Twoją witrynę i określi, które usługi marketingu internetowego będą najlepiej odpowiadać potrzebom Twojej firmy, aby pomóc jej wzbić się na wyższy poziom.

Jakie czynniki wpływają na lokalne pozycjonowanie?

Google analizuje różne czynniki SEO, aby określić rankingi wyszukiwania. Obejmują one:

 • Profil firmy Google lub wizytówka Google Biznes(GMB)
 • Spójność nazwy, adresu i numeru telefonu (NAP) w lokalnych katalogach
 • Autorytet domeny
 • Jakość i optymalizację stron internetowych
 • Współczynnik klikalności (CTR) z wyników wyszukiwania
 • Słowa kluczowe
 • Doświadczenie użytkownika (UX)
 • Opinie w wizytówce firmy Google
 • Linki do strony

Dlaczego warto pozycjonować stronę

Jeśli jesteś nowy w SEO, możesz zadać pytanie „dlaczego lokalne SEO jest ważne?”. Istnieje kilka powodów, które ilustrują zalety pozycjonowania dla lokalnych firm

 • Stopniowy wzrost ruchu odwiedzających Twoją stronę internetową
 • Stopniowy wzrost pozycji słów kluczowych dla różnych lokalizacji ogólnych i bardziej szczegółowych
 • Tworzenie pozytywnego wizerunku i zmiana doświadczonych gości w nabywców
 • Zamiana Twojego serwisu internetowego w generator zysków a nie kosztów
 • Budowa wiarygodności marki jako firmy doświadczonej i wysoce wyspecjalizowanej
 • Niskie koszty reklamy
 • Lepsza widoczność w mapach Google
 • Bardzie ukierunkowany ruch w witrynie
 • Wzrost przychodów ze sprzedaży
 • Ulepszona widoczność Map Google

Ile kosztuje pozycjonowanie stron Kraków?

W przypadku lokalnego pozycjonowania kampanie SEO kosztują od 800 do 5000zł netto miesięcznie w zależności od potrzeb Twojej firmy. Na wycenę działań SEO wpływa konkurencja i lokalizacja geograficzna. Ceny naszych usług zaczynają się od 800zł netto miesięcznie i są w 100% przejrzyste – zawsze wiesz dokładnie, dokąd trafiają Twoje pieniądze.

Jak wybrać frazy do pozycjonowania w Krakowie?

W większości przypadków to właśnie hasła skonkretyzowane przynoszą największe zyski, bo pozwalają dotrzeć do Twojego klienta. 

Kolejna kwestia, na jaką należy zwrócić uwagę przy doborze haseł to hasła mające wiele znaczeń. Na przykład nie ma sensu, by firma sprzedająca zamki błyskawiczne pozycjonowała się na hasło "zamki", które równie dobrze może oznaczać zamki jako budowle, zamki drzwiowe czy nawet zamki dmuchane dla dzieci. Wysoka pozycja na hasło "zamki" nie przyniesie mu wartościowego ruchu na stronę, skutkującego zamówieniem. Mając na uwadze dotarcie do potencjalnego klienta zainteresowanego akurat tym, co oferuje, postawi na hasło "zamki błyskawiczne".

Jeszcze jedna wskazówka - jeśli mamy taką możliwość to pytajmy swoich klientów, po jakich hasłach nas poszukują, co wpisują w Google.

Kompletne usługi pozycjonowania

Oferujemy usługi pozycjonowania w pełnym wymiarze godzin, aby pomóc w rozwoju Twojej witryny. Samo zbudowanie świetnej strony internetowej nie wystarczy – musi ona być naprawdę żywa: łączyć się z innymi podmiotami w Internecie, generować treści, ulepszać się i pozycjonować jako centrum szeregu działań online. W zależności od celów, preferencji i budżetu klienta świadczymy następujące usługi:

Badanie słów kluczowych

Dobór odpowiednich haseł kluczowych, przynoszących konkretne wejścia na stronę jest bardzo ważnym krokiem usługi skutecznego pozycjonowania strony internetowej.

Przeprowadzamy szeroko zakrojone badania i analizy słów kluczowych w celu zidentyfikowania specyficznych geograficznie, związanych z branżą fraz i uporządkowania ich według intencji wyszukiwania. Zapewniamy również raport dotyczący rankingu słów kluczowych, który możesz sprawdzić w dowolnym momencie, aby monitorować swoje pozycje.

Audyt strony internetowej

Sprawdzamy obecną witrynę pod kątem ogólnych potencjalnych problemów, kar Google, poprzednich linków blackhat i połączeń, które mogą powodować problemy. W razie potrzeby możemy skontaktować się z właścicielami witryn z nieprawidłowymi bieżącymi linkami, aby je usunąć, a następnie z Google w ramach procesu zrzekania się linków.

Optymalizacja techniczna na stronie

Niezależnie od tego, czy jest to część projektu strony internetowej, czy kampanii pozycjonowania, rewitalizujemy strony internetowe od góry do dołu, aby działały lepiej dla wyszukiwarek. W przeciwieństwie do wielu firm SEO, które tylko dają klientom zalecenia dotyczące zmian w swojej witrynie, jako agencja zajmująca się tworzeniem witryn internetowych, mamy wewnętrznych programistów, którzy po prostu szybko wprowadzają niezbędne zmiany, bez konieczności pozyskiwania przez klienta programistów.

Semantyczna struktura

Pierwszym krokiem do dobrej optymalizacji strony jest prawidłowe wykonanie wszystkich podstawowych, najprostszych rzeczy, w tym prawidłowe i inteligentne użycie tytułu i metatagów, nagłówków i semantycznych znaczników HTML, dostępnej nawigacji i architektury strony i nie tylko.

Dodatki do bloga i portfolio

Niezależnie od tego, czy nazywa się to Aktualnościami, blogiem, ostatnimi wydarzeniami, czy inaczej, Twoja witryna potrzebuje dynamicznego ujścia do rozpowszechniania wiadomości, pomysłów i rozwoju. Możemy dodać dynamiczne sekcje do dowolnej strony internetowej z dostępnym systemem zarządzania treścią, aby łatwo i regularnie dodawać treści.

Strategie treści na stronie

Przeprowadzamy odpowiednią analizę i proces wyboru słów kluczowych, a następnie przegląd aktualnej zawartości na stronie w celu optymalizacji witryny pod kątem wybranej strategii.

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999