Projektowanie mobilnych stron www

Niezwykle ważne jest zbudowanie strony www, która przekaże odpowiedni komunikat kupującemu, niezależnie od tego, w jaki sposób trafi on do Twojej witryny. Wykorzystujemy responsywny projekt, aby dostosować elementy wizualne na różnych rozmiarach ekranu, co prowadzi do wyższych współczynników konwersji. Zapewnia to spójne podejście na platformach stacjonarnych, tabletowych i mobilnych.

Przekształć więcej odwiedzających w płacących klientów.

Strona firmowa ma szansę stać się potężnym narzędziem sprzedażowym. Tworzymy strony internetowe, które dbają o wygodę użytkowników, jednocześnie generując konwersje. Budujemy strony oparte na sprawdzonych strategiach przyciągania odwiedzających i przekształcania ich w płacących klientów. Nie wystarczy mieć piękną stronę internetową — najskuteczniejsze strony to te, które same pełnią funkcję kanału marketingowego z odpowiednią strategią konwersji.

Na co zwracamy uwagę przy tworzeniu stron WWW

Metoda pracy, którą kierujemy się przy realizacji projektów, polegająca na gruntownej analizie potrzeb klienta, pozwala na uzyskanie maksymalnych korzyści podczas użytkowania zaprojektowanego lub przebudowanego przez nas serwisu.

 • Analiza konkurencji i opracowanie strategii,
 • Funkcjonalność strony zgodna z przeznaczeniem,
 • Projekt strony jest przygotowywany od podstaw, co zapewnia jego niepowtarzalność i indywidualny charakter,
 • Kod zgodny ze standardami W3C,
 • Wysokiej jakości grafiki multimedia,
 • Użyteczny, przejrzysty wygląd z intuicyjną i łatwą nawigacją,
 • Zgodność ze standardami SEO w wyszukiwarce Google,
 • Zabezpieczenie strony przed wirusami,
 • Szybkość ładowania strony www,
 • Prawidłowe wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych
 • Analiza pod kątem przyszłego pozycjonowania strony, sprawdzamy np. wymaganą długość treści, ilość nagłówków

Dlaczego warto z nami zbudować stronę


Świetna komunikacja

Zgrany zespół przekłada się na doskonałą komunikację z klientem i odpowiednie warunki do stworzenia wysokiej jakości produktów.

Bezpieczeństwo danych i prywatność

Nasza firma zapewnia bezpieczeństwo powierzonych przez klientów informacji, poufność w ramach współpracy, ochronę danych osobowych.

Elastyczność oferty

Oferujemy elastyczne warunki płatności, indywidualne podejście do każdego projektu oraz efektywne zarządzanie budżetem.

Profesjonalne podejście

Wierzymy w uczciwość a nie w "sprzedawanie" usługi, której nie potrzebujesz ani stosowanie uniwersalnego podejścia do klienta.

Światowe standardy

Projekty powstają zgodnie ze światowymi standardami. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia analityczne optymalizacji i maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Produkty wysokiej jakości

Tworzymy rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe: design nastawiony na sprzedaż, funkcjonalność strony zgodna z przeznaczeniem.

Korzyści z posiadania dobrej strony internetowej

Dobrze zaprojektowana strona to następujące korzyści:

 • Szybciej rozwiniesz swoją firmę,
 • Nowe kanały komunikacji z klientem,
 • Wzrost atrakcyjności firmy i jej oferty,
 • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,
 • Efektywnie zrealizujesz swoje cele biznesowe,
 • Wzrost wiarygodności i budowa pozytywnego wizerunku firmy,
 • Zadbasz o wizerunek swojej marki i zwiększysz jej rozpoznawalność

Etapy prac nad budową strony internetowej

Tworzenie strony www jest indywidualnym procesem przy realizacji każdego projektu. Poniżej przedstawiamy ogólne etapy, które najczęściej powtarzają się podczas tworzenia strony.


Analiza
1

Analiza

Gdy zbierzemy od Ciebie wystarczającą ilość informacji na temat projektu, przeprowadzimy analizę Twojej aktualnej obecności w sieci, aby opracować strategię, harmonogram i prognozę, która obejmuje przegląd strategii konkurencji. Po określeniu warunków pracy przedstawimy Ci umowę i przejdziemy dalej.

Projektowanie
2

Projektowanie

Nasi projektanci i zespół programistów stworzą serię makiet opisujących każdą stronę witryny do akceptacji i ewentualnych poprawek. Gdy będziesz zadowolony z naszego proponowanego projektu, przejdziemy do kodowania strony.

Programowanie
3

Programowanie

Na tym etapie urzeczywistniamy Twoją wizję. Nasi programiści pracują w uzgodnionym terminie, aby stworzyć atrakcyjną, skoncentrowaną na marce i responsywną stronę internetową. Gdy prześlemy ostateczny projekt i będziesz w 100% zadowolony ze strony, przejdziemy do wdrożenia.

Testy strony internetowej
4

Testy strony internetowej

Przeglądamy każdą stronę i sprawdzamy, czy nie ma błędów lub problemów z funkcjonalnością oraz w razie potrzeby wprowadzamy poprawki.

Uruchomienie strony
5

Uruchomienie strony

Po testach uruchamiamy witrynę w Twojej domenie! W zależności od żądanych usług możemy również uruchomić w tym momencie kampanie marketingowe w Google Ads, aby zagwarantować duży ruch i maksymalną liczbę konwersji.

Obsługa posprzedażowa
6

Obsługa posprzedażowa

Oferujemy ciągły rozwój, doskonalenie i iteracje wykraczające poza uruchomienie strony internetowej. Współpracujemy z klientami, którzy mają bieżące potrzeby i rozszerzające się aspiracje, stale dodajemy i ulepszamy komponenty i funkcjonalności na ich stronach internetowych oraz pracujemy nad ich rosnącymi projektami.

Wycena i warunki płatności za stworzenie strony internetowej

Ceny ustalamy najpierw orientacyjnie, na podstawie wstępnego zapytania i wstępnej oferty, pragniemy wychodzić naprzeciw naszym Klientom i każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Znając szczegóły projektu opracowujemy wycenę ostateczną.  Do podania konkretnej kwoty konieczny jest brief opracowany na podstawie wymagań klienta. ową ofertę. W trakcie budowania strony, a nawet na etapie gromadzenia materiałów, wymagania się precyzują i mogą się zmieniać, a to oczywiście wpłynie na koszt wykonania. 

Wraz z wyceną podajemy szacunkowy termin realizacji. 

Jesteśmy elastyczni w temacie warunków płatności. Z reguły jest to: 14/30 dni od momentu zakończenia realizacji. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia terminu. W przypadku dużych projektów całość projektu dzielimy na etapy z płatnością na koniec każdego etapu.

Co jest w cenie strony www


 • Strona zbudowana na bezpiecznym i stabilnym CMS (umożliwia samodzielną edycję)
 • Budowa modułowa systemu - pozwala późniejszą rozbudowę a dodanie dodatkowych funkcjonalności jest relatywnie tanie i łatwe w implementacji
 • Tworzenie kopii bezpieczeństwa serwisu internetowego
 • Dodanie serwisu do google search console + google analytics, implementacja google tag managera
 • Blokowanie botów odpowiedzialnych za bezwartościowy ruch na stronie
 • Test Google zgodności strony z urządzeniami mobilnymi
 • Uruchomienie usługi na serwerze docelowym
 • Wsparcie techniczne, konsultacje i doradztwo
 • 12 miesięcy gwarancji

 • Pomoc w doborze usługi hostingowej i zakupie domeny
 • Instalacja certyfikatu bezpieczeństwa ssl na serwerze,
 • Responsywna strona dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych
 • Optymalizacja kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych - ułatwia to późniejsze pozycjonowanie
 • Elementy “call to action” np. Przycisk szybkiego wybierania numeru wyświetlany na smartfonach
 • Użyteczność - budujemy stronę tak, aby jej obsługa była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających
 • Wszystkie programowane przez nas strony są zgodne ze standardami w3c, co gwarantuje poprawne wyświetlanie na niemal wszystkich dostępnych przeglądarkach internetowych

Termin realizacji

Czas, jaki potrzebujemy na realizacje zlecenia ustalamy, uwzględniając wykonanie najpierw tych zleceń, które mamy. W takim wypadku termin jest ustalany za każdym razem z Klientem wcześniej, z uwzględnieniem od razu poprzedzających zleceń i okienka dla Klienta. Inaczej nie moglibyśmy dotrzymać żadnego terminu.

Z reguły proste strony internetowe budujemy w terminie od 7 do 20 dni roboczych.

Gwarancja na strony internetowe

Każdy nasz serwis posiada gwarancję. Dzięki temu mają Państwo pewność najwyższej jakości naszej usługi. W przypadku stwierdzenia wadliwości strony internetowej wynikającej z naszych błędów poprawki są wprowadzane bezpłatnie w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. Gwarancją obejmuje likwidację wszystkich wykrytych błędów strony internetowej, powodujących jej błędne działanie lub uniemożliwiających korzystanie z jej funkcjonalności, oraz wszelkich niezgodności z ustaloną specyfikacją strony internetowej – powstałych w wyniku naszych błędów. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany dokonane w kodzie programu przez innych programistów czy pracowników Zamawiającego oraz zmian na serwerze, na którym zainstalowana jest strona. Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy.

Sama strona internetowa nie wystarczy

Prowadząc własną firmę trzeba poświęcić sporo czasu, wysiłku i pieniędzy, aby biznes przynosił dochody. Oczywiście oszczędność jest ważna, jednak czasem zwyczajnie się nie opłaca, tak jak w przypadku stron internetowych. Chociaż mogłoby się wydawać, że najważniejsze jest, aby witryna była czytelna, estetyczna i działająca, to w rzeczywistości sam dobry projekt nie wystarczy, jeśli potencjalni klienci na taką stronę nie będą mogli dotrzeć. Dlatego też przedsiębiorcy muszą pomyśleć o odpowiedniej reklamie, pozycjonowaniu, Google Ads, Social mediach. Warto przy tym pamiętać, że obecność witryny w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google to efekt działań wymagających czasu, którego nie można osiągnąć od razu.

Jako doświadczona agencja interaktywna zwracamy szczególną uwagę na to, aby wszystkie podstrony serwisu były łatwo dostępne dla robotów wyszukiwarek internetowych. Zwiększa to skuteczność pozycjonowania stron internetowych.

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999