Szybko rozwijaj sprzedaż dzięki reklamom Google Ads

Reklamy Google Ads to opłacalny sposób na pokazanie witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Tworzenie kampanii w Google Ads (AdWords) jest łatwe, ale tworzenie wysoce konwertujących kampanii wymaga wielu badań i analiz. Zwiększymy sprzedaż poprzez:

Skuteczne kierowanie na słowa kluczowe. Dobieramy słowa kluczowe, które pozwolą Ci osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy bez konieczności wydawania zbyt dużej części budżetu reklamowego.

Tworzenie jakościowej strony docelowej. Gdy ktoś kliknie Twoją reklamę, upewnimy się, że zostanie przekierowany na stronę docelową, która najbardziej konwertuje.

Pisanie reklam, które angażują. Reklamy, które dla Ciebie piszemy, są kuszące i zachęcające do przejścia na stronę www.

Kampanie oparte na danych

Dane to waluta, która napędza rozwój biznesu. Inwestujemy nasze zasoby w badania, analizę i budowanie mocnych podstaw, na których mogą rozwijać się reklamy Google. Od zrozumienia, jak radzą sobie Twoi konkurenci, po wybór właściwych słów kluczowych, aby zapewnić jak najlepszy zwrot z inwestycji w każdej kampanii.

 • Analiza konkurencji
 • Wybór słów kluczowych o największym potencjale
 • Zwiększenie ROI, zarządzając wydatkami

Korzystamy ze sprawdzonych zasad z projektowania stron internetowych, psychologii i neuromarketingu, aby testować i poprawiać współczynniki konwersji ruchu w Twojej witrynie.

Etapy pracy nad kampaniami Google Ads


Analiza biznesowa
1

Analiza biznesowa

Zanim zaczniemy tworzyć strukturę Twoich kampanii, musimy poznać Twoją firmę. Poświęcimy czas na zbadanie Twojej branży, zrozumienie otoczenia konkurencyjnego i poznanie Twojego katalogu produktów. Skoncentrujemy się na nauczeniu się, które z Twoich produktów generują najwyższe marże, jaki jest Twój zwrot z nakładów na reklamę na próg rentowności oraz jakie produkty i kategorie produktów są dla Ciebie najważniejsze do promowania.

Optymalizacja strony docelowej
2

Optymalizacja strony docelowej

Reklamy Google przyciągną ludzi do Twojej witryny, ale jaki ma to sens, jeśli nie zostaną z niej przekonwertowani? Tutaj pomogą nasi eksperci od stron docelowych. Nasi specjaliści ds. reklam Google dołożą wszelkich starań, aby stworzyć atrakcyjną stronę docelową i zmusić użytkownika do kliknięcia. Od nagłówków po schemat kolorów i rozmiar czcionki, będziemy skrupulatnie testować każdy element, aż znajdziemy zwycięską kombinację, która zapewni maksymalne wyniki.

Optymalizacja kampanii
3

Optymalizacja kampanii

W dynamicznym środowisku marketingowym ulepszanie poprzez optymalizację to jedyny sposób na przetrwanie. Na podstawie analizy i raportowania kampanii, nieustannie usuwamy najsłabsze słowa kluczowe i reklamy, zastępując je nowymi, innowacyjnymi i skuteczniejszymi frazami i reklamami, aby odkryć niewykorzystane możliwości. Jako agencja zarządzająca Google Ads (Adwords) żyjemy zgodnie z mantrą, że ciągłe doskonalenie jest jedyną drogą do sukcesu.

Śledzenie i raportowanie kampanii
4

Śledzenie i raportowanie kampanii

Praca nie kończy się na ustawieniu kampanii. Nasi eksperci nadal monitorują każdy aspekt kampanii. Sprawdzamy wynik jakości, CTR, konwersje i ROI. Wysyłamy indywidualne raporty, konfigurujemy Tag managera oraz Google Analytics.

Zalety kampanii Google Ads

Dobrze zrobione kampanie zapewniają mnóstwo korzyści. Dzięki Google Ads Twoja reklama pojawi się w sieci wyszukiwania Google, gdy ktoś wyszuka produkt lub usługę taką jak Twoja. Nie ma bardziej efektywnego sposobu na rozwój Twojej firmy.


Wyniki szybciej niż w SEO

W przeciwieństwie do pozycjonowania, które może trwać kilka miesięcy, zanim zauważysz wyniki, Google Ads może zacząć dostarczać wyniki od pierwszego dnia, umożliwiając wyświetlanie reklam nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania.

Nieograniczony potencjał

Google Ads to skalowalna platforma marketingowa z milionami słów kluczowych do licytowania i dodawanymi codziennie nowymi. Oznacza to, że grupa docelowa jest praktycznie nieograniczona.

Elastyczność i kontrola

Kampanię Google Ads można zatrzymać lub wstrzymać w kilka sekund i ponownie włączyć później, bez kary. Ta elastyczność pozwala lepiej kontrolować wydatki, co sprawia, że nie marnujesz pieniędzy.

Imponujące śledzenie wydajności i analityka

Oprogramowanie Google Ads to narzędzie z wbudowanymi cennymi i wnikliwymi narzędziami analitycznymi. Umożliwia ono łatwe testowanie tekstu reklamy i stron docelowych w celu ma symbolizacji zwrotu z inwestycji.

oraz:

 • Precyzyjne kierowanie na rynki lokalne i niszowe
 • Łatwe do kontrolowania wydatki
 • Opłata tylko za użytkowników, którzy klikną Twoją reklamę i wejdą na Twoją stronę
 • Reklamy w wyszukiwarce i reklamy w sieci reklamowej
 • Zwiększenie świadomości marki

Ze względu na swój ukierunkowany charakter dobrze zarządzana kampania Goolgle Ads, może pomóc Ci zrobić więcej niż tylko zwiększyć sprzedaż bezpośrednią. Zwiększając liczbę osób przychodzących do Ciebie po to, co oferujesz, możesz dodatkowo:

 • Zbudować listę mailingową
 • Zapisać użytkowników do przyszłego kontaktu
 • Zweryfikować rentowność produktu lub usługi
 • Zdobyć nowe, szczegółowe informacje o swoich klientach
 • Zdobyć środki na zbudowanie większej kampanii reklamowej

Ponieważ reklama Google Ads jest tak popularna i skuteczna, z pewnością Twoi konkurenci już myśleli o przygotowaniu kampanii. Jeśli prowadzisz firmę lokalną lub regionalną, skuteczna reklama może mieć znaczenie. Dotrzyj do klientów, którzy w innym przypadku mogliby Cię ominąć, i zwiększ liczbę wyświetleń reklam w pobliżu punktów sprzedaży. Dzięki skutecznej kampanii zarządzanej przez doświadczony zespół korzystający z odpowiednich narzędzi do zbierania potrzebnych danych, możesz zobaczyć realne zwroty z inwestycji i uzyskać realną przewagę nad konkurencją.


Dlaczego potrzebuję strony docelowej dla moich reklam?

Krótko mówiąc, ponieważ nie ma sensu odsyłać użytkowników do ogólnej strony głównej. Idealną opcją jest skierowanie ich na konkretną stronę zawierającą to, czego szukają. Nikt nie chce tracić czasu!

Więc co powinniśmy zrobić? Powinniśmy stworzyć ekskluzywny landing page z dokładnymi informacjami o tym, czego szuka użytkownik lub skierować go do określonej sekcji w naszej witrynie. Użytkownicy chcą jasnych i precyzyjnych informacji.

Jeśli chcesz być lepszy od konkurencji, musisz mieć lepszą stronę niż konkurencja

Wysokiej jakości strona docelowa poprawia Wynik Jakości słowa kluczowego na na który składa się oczekiwany współczynnik klikalności, trafność reklamy i jakość strony docelowej.  Za każdym razem, gdy Twoja reklama bierze udział w aukcji, Google ocenia te czynniki. Twój wynik jest następnie łączony z maksymalną stawką za kliknięcie (CPC)  w celu ustalenia rankingu reklamy. Ranking reklamy określa, gdzie/kiedy reklama pojawia się w wynikach wyszukiwania.

Wynik Jakości słowa kluczowego Google to ocena, którą Google przyznaje każdemu słowu kluczowemu w Google Ads. Ta ocena odgrywa ogromną rolę w skuteczności i kosztach Twoich kampanii w sieci wyszukiwania.

Tworzymy mocne nagłówki, wykorzystujemy skuteczne słowa kluczowe, tworzymy angażujące treści,  umieszczamy jasne wezwania do działania (CTA) i opracowujemy przyjazne dla użytkownika formularze aby poprawić Twój Wynik Jakości i współczynnik konwersji.

Dlaczego Wynik Jakości jest ważny?

Wynik Jakości jest ważny do mierzenia trafności Twoich reklam w stosunku do zapytań użytkowników. Wynik Jakości Google gwarantuje, że użytkownicy oglądają reklamy pasujące do ich wyszukiwania. Dzięki temu Google może zapewnić najlepsze możliwe wyniki wyszukiwania. Wynik jakości wpłynie na koszt Google Ads.

Im wyższy Wynik Jakości słowa kluczowego, tym niższy CPC.

Wynik Jakości Google to ważny wskaźnik określający, czy słowo kluczowe kwalifikuje się do licytacji i czy Twoja reklama będzie w ogóle wyświetlana dla wyszukiwanych haseł w wyszukiwarce Google. Wynik Jakości Google wraz ze stawką CPC określi pozycję Twojej reklamy. Jest to bardzo ważne dla reklamodawców z ograniczonym budżetem.

Formuła rankingu reklam w sieci wyszukiwania Google to: stawka CPC × Wynik Jakości = ranking reklamy

Wynik Jakości Google jest głównym czynnikiem określającym pozycję reklamy w rankingu. Reklamodawcy o niskim budżecie muszą zoptymalizować konta, aby uzyskać najwyższe pozycje reklam. Nawet jeśli stawka CPC jest niższa niż oferta konkurenta, ale ma wyższy Wynik Jakości. Wynik Jakości Google wpływa również na miejsce docelowe reklamy w sieci reklamowej Google.

Jakie korzyści przynosi współpraca z nami?

Kampanie reklamowe Google mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy dzięki personalizacji i optymalizacji konwersji. Tworzymy ukierunkowane kampanie wyszukiwania, displayowe i produktowe, które zapewniają doskonały zwrot z inwestycji i przyspieszają rozwój Twojej firmy. Nasi eksperci od Google Ads są biegli w opracowywaniu niestandardowych strategii, stworzonych specjalnie dla Twojej firmy.


Pełna obsługa, maksymalna wydajność

Półśrodki to nie nasza sprawa. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje kampanie Google Ads stały się najlepszym kanałem sprzedaży. Wierzymy, że zmienimy Twój sposób myślenia o tym, co dobra agencja Google Ads może zrobić dla Twojej firmy.

Zwiększ sprzedaż

Google to miejsce, w którym ludzie szukają tego, co chcą kupić. Twoja reklama może pojawić się w Google, gdy ktoś szuka produktów lub usług podobnych do Twoich. Nasze reklamy zmieniają użytkowników w wartościowych klientów.

Znajdujemy Twoich klientów na wszystkich urządzeniach

Wyszukiwania mobilne stanowią ponad połowę wyszukiwań w Google, a dla wielu reklamodawców większość ruchu pochodzi od osób korzystających z telefonów komórkowych.

W naszej analizie potencjału pokazujemy Ci szczegółowo, jaką sprzedaż możesz osiągnąć przy jakich kosztach na jakim typie urządzenia.

Zmień użytkowników w lojalnych klientów

Więcej użytkowników niż kiedykolwiek robi zakupy online, mając do czynienia z szeroką gamą sprzedawców i marek. Tym ważniejsze jest, aby firmy towarzyszyły klientom w ich ścieżce zakupowej, aby zamienić ich w lojalnych i powracających klientów.

Jako Twoja agencja Google Ads wnosimy wiedzę i doświadczenie, aby dotrzeć do Twoich najlepszych klientów.

Agencja Google Ads dla sklepów internetowych

Dzięki nam Twoje produkty będą widoczne w Google. Wyszukiwarka Google to jeden z najefektywniejszych kanałów sprzedaży dla sklepów internetowych i firm e-commerce w obszarze B2C. Skorzystaj z doświadczenia setek udanych kampanii dla Twojego sklepu internetowego. Od ponad 10 lat planujemy, uruchamiamy i optymalizujemy skuteczne kampanie AdWords dla sklepów internetowych.

Więcej leadów, więcej klientów, więcej sprzedaży

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż za pośrednictwem Google Ads, nadszedł czas, aby z nami porozmawiać.

Certyfikowani i doświadczeni eksperci Google Ads optymalnie ustrukturyzują Twoje konto i zarządzają reklamami w taki sposób, aby precyzyjnie dotrzeć do docelowych odbiorców. Efekt: więcej klientów, więcej leadów, więcej sprzedaży.

Co wchodzi w skład oferty zarządzania kontem Google Ads

Ogólnie rzecz biorąc, usługi zarządzania Reklamami Google Ads obejmują strategiczne planowanie kampanii, a także regularną ocenę i zarządzanie zasobami w celu uzyskania najlepszego możliwego zwrotu z inwestycji. Tworzymy strony docelowe lub poprawiamy wydajność obecnej strony internetowej, aby zwiększyć konwersję i zwiększyć zwrot z inwestycji.

 • Stworzenie konta Google Ads
 • Analiza rynku i innych reklamodawców
 • Stworzenie struktury kampanii i grup reklam
 • Stworzenie listy haseł podstawowych i ich kombinacji
 • Stworzenie skutecznych tekstów reklam
 • Pomoc w skonfigurowaniu mechanizmu śledzenia konwersji (ilości zakupów, rejestracji itp.)
 • Dbamy o Twój budżet – na bieżąco optymalizujemy kampanię w celu obniżenia kosztów.
 • Pełną kontrolę – dostaniesz raporty z całego przebiegu kampanii.

Jak działa Google Ads

Google ADS (Adwords) pokazuje reklamy na stronie wyników wyszukiwania, list produktów w Zakupach Google. Google Ads łączy miliardy potencjalnych klientów z produktami i usługami. System ma format podobny do aukcji, chociaż osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, niekoniecznie jest zwycięzcą, ponieważ sukces zależy od tego, jak dobrze tekst reklamy pasuje do intencji użytkownika oraz od tego, jak szybko i łatwo może Cię znaleźć. Zamiast licytować częstotliwość lub liczbę użytkowników, którym wyświetla się Twoja reklama, licytujesz określone słowo kluczowe i płacisz tylko za każde kliknięcie. Twój koszt reklamy zależy od tego, jak Google wycenił to słowo kluczowe. Im bardziej niszowe jest słowo kluczowe, tym niższa może być jego wartość. Słowa kluczowe z dużą konkurencją o ten najwyższy ranking będą kosztować więcej.

Tym, co ostatecznie oddziela reklamy Google od innych typów PPC, takich jak reklamy na Facebooku, jest to, że reklamy w wyszukiwarce są oparte na intencjach, podczas gdy reklamy społecznościowe opierają się na zainteresowaniach. Oba typy mogą być skutecznie używane na różne sposoby, ale wielu właścicieli firm próbujących po raz pierwszy PPC często używa tej samej strategii PPC zamiennie i nie uzyskuje wielu konwersji.

Poniżej znajduje się przykład strony wyników wyszukiwania Google (SERP). Wyniki sponsorowane lub reklamy są oznaczone etykietą „Reklama”. Istnieją dwie sekcje płatnych reklam Google, jedna nad „naturalnymi” lub organicznymi wynikami, a druga u dołu strony wyników.


Google oferuje również reklamy displayowe, które pojawiają się w sieci reklamowej Google . Sieć reklamowa to obszerny zbiór zewnętrznych witryn internetowych osób trzecich, które nawiązały współpracę z Google i zgodziły się wyświetlać reklamy Google. Reklamy Google w sieci reklamowej mogą być w formacie tekstowym, graficznym, wideo lub multimedialnym i mogą być kierowane na różne sposoby. Obejmuje to remarketing i banery reklamowe.


Koszty reklam Google

Koszt reklamy Google Ads różni się w zależności od wielu czynników, w tym konkurencyjności słów kluczowych i branży, lokalizacji geograficznej, jakości kampanii reklamowych i innych.

Do obniżenia kosztów reklamy należy zoptymalizować. Na Wynik Jakości wpływają (między innymi) następujące czynniki:

 • Trafność Twojej reklamy Google dla wyszukiwanego hasła
 • Trafność słowa kluczowego Google dla Twojej  grupy  reklam
 • Trafność reklamy w stosunku do strony docelowej
 • Historyczny współczynnik klikalności  (CTR) reklamy i jej grupy reklam
 • Ogólna historyczna skuteczność konta
 • Jakość strony docelowej (treść, prędkość ładowania)

Google nagradza reklamodawców wysokimi Wynikami Jakości, obniżając ich koszt kliknięcia (CPC), pomagając poprawić ROI.

Gdy masz wysokie Wyniki Jakości, Twoje reklamy będą wyświetlane częściej i na lepszych pozycjach w SERP – u góry lub u dołu strony. Dzięki temu możesz uzyskać więcej kliknięć i konwersji bez konieczności podnoszenia stawek.

Formy reklamy Google Ads

Reklamy Google Ads mogą pojawiać się we wszystkich usługach Google i sieci witryn internetowych osób trzecich:

 • Wyszukiwarka Google
 • Gmail
 • Zakupy Google
 • Mapy Google
 • Youtube
 • Google Discovery

Wszystkie dostępne typy kampanii i reklam:

 • Reklamy w wyszukiwarce (reklamy tekstowe)
 • Reklamy produktowe Google (reklamy produktów)
 • Reklamy wideo (Reklamy w YouTube)
 • Reklamy displayowe (reklamy graficzne i banery)
 • Reklamy aplikacji (przez Google AdMob)

W dzisiejszych czasach silna obecność w Google jest kluczowa dla każdego rodzaju biznesu, od usługi lokalnej po międzynarodowy konglomerat. A korzystanie z Google Ads przynosi korzyści wszystkim firmom w osiąganiu swoich celów online.

Google Ads to jeden z najlepszych sposobów na opłacalną reklamę online, aby pozyskać nowych klientów, zwiększyć przychody lub zbudować markę online.

Google ADS

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jaka jest różnica między Google Ads a pozycjonowaniem?

Google Ads, wcześniej znany jako Google Adwords, to popularna metoda reklamy internetowej typu „opłata za kliknięcie” PPC (Pay Per Click). Dzięki temu możesz wyświetlać płatne reklamy w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, Zakupach i YouTube. Opłata jest naliczana za każdym razem, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla wyszukiwarek (SEO) to sztuka umieszczania witryny w bezpłatnych (organicznych) wynikach Google pod kątem najcenniejszych wyszukiwanych haseł.

Jak Google ADS wpływa na SEO?

Analizując wzajemny wpływ Google ADS i SEO, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym:

 • Reklama w wyszukiwarce pozwala dokładnie określić, które słowa kluczowe napędzają sprzedaż i klientów Twojej firmy, a także pomaga dostosować strategię SEO, aby skoncentrować się na tych bardzo wartościowych frazach. 
 • Google ADS umożliwia zbieranie cennych informacji o targetowaniu odbiorców, które można wykorzystać do udoskonalenia kampanii SEO.
 • Osoby wyszukujące , które zobaczą Twoją reklamę, mogą również kliknąć Twój bezpłatny link w wynikach wyszukiwania.

Jak szybko mogę spodziewać się rezultatów?

Piękno kampanii w Google Ads polega na tym, że wyniki widać w ciągu kilku dni od włączenia kampanii. To powiedziawszy, włączenie reklam jest łatwą częścią. Nigdy nie stosujemy podejścia „ustaw i zapomnij”. Nasz zespół kilka razy w tygodniu optymalizuje i dostraja kampanię, aby stale uzyskiwać coraz lepsze wskaźniki.

Na przykład stale testujemy i optymalizujemy tekst reklamy, aby poprawić współczynnik klikalności, korzystając z skutecznych wezwań do działania i dogłębnych badań konkurencji.

Nieustannie dokonujemy również optymalizacji opartych na danych, aby zwiększyć współczynniki konwersji. Niektóre z nich obejmują sprawdzanie stron docelowych pod kątem optymalizacji współczynnika konwersji, testowanie typów dopasowania słów kluczowych, dodawanie nowych słów kluczowych i usuwanie słów kluczowych o niskiej konwersji. Zgodnie z najlepszą praktyką lubimy wykorzystywać dane z 60-90 dni do podejmowania decyzji.

Jakie korzyści niesie Google ADS

Reklamy Google to najszybszy sposób pozyskiwania nowych klientów lub sprzedaży dla dowolnej firmy.

Możesz precyzyjnie kierować reklamy do potencjalnych klientów aktywnie poszukujących rozwiązania ich problemu, wyświetlając reklamy tylko tym potencjalnym klientom, którzy są gotowi do zakupu.

Wyświetlaj reklamy w ważnych momentach, gdy Twoi potencjalni klienci szukają rozwiązania swojego problemu lub przeglądają treści w Google, YouTube, Gmailu i na stronach internetowych.  

W przeciwieństwie do SEO, które może zająć kilka miesięcy, zanim zobaczysz jakiekolwiek rezultaty, Google Ads może zacząć przynosić wyniki Twojej firmie od pierwszego dnia, umożliwiając wyświetlanie reklam nad bezpłatnymi wynikami wyszukiwania dla kluczowych fraz w Twojej branży.

Reklamy Google to idealne narzędzie do pozyskiwania klientów z różnymi typami kampanii, które pasują do większości firm, od kampanii w sieci wyszukiwania, przez zakupy, wideo i reklamy displayowe.

Dlaczego trafność reklam jest ważna?

Użytkownicy muszą czuć, że reklama przemawia bezpośrednio do nich. Google szuka reklamy, aby rozwiązać problem użytkownika.

Reklamy muszą zawierać słowa ściśle związane z tym, czego szuka użytkownik. Dzięki temu użytkownik poczuje się utożsamiony z przekazem.

Trafne reklamy mają wysoki CTR. Prowadzi to do lepszego Wyniku Jakości (poprzez obniżenie CPC).

Co to jest Wynik Jakości?

Jest to ocena, jaką Google przyznaje Twoim kampaniom. Im wyższy wynik, tym niższy koszt kliknięcia będziesz musiał zapłacić. Mierzona jest w skali od 1do 10, gdzie 1 to śmieci, 10 to skarb. 

Wynik jakości wyliczany jest na podstawie 3 elemntów:

 • Spójność między słowami kluczowymi kampanii a tekstem reklamy.
 • Doświadczenie użytkownika strony docelowej - jakość strony odcelowej.
 • CTR reklamy.

Krótko mówiąc, Google stworzył Wynik Jakości, aby wyróżnić tych reklamodawców, którzy zapewniają użytkownikom dobre wrażenia. Nie możemy zapominać, że głównym celem Google jest to, aby użytkownicy znajdowali to, czego szukają.

Co to jest CTR?

CTR, zwany także współczynnikiem klikalności, to liczba kliknięć reklamy podzielona przez liczbę jej wyświetleń. Na przykład, jeśli reklama otrzymuje 5 kliknięć na każde 100 wyświetleń, jej CTR wynosi 5%.

Google traktuje priorytetowo te reklamy, które mają wysoki CTR. Dzieje się tak, ponieważ wyświetlanie tego typu reklam prowadzi do większej liczby kliknięć, co z kolei prowadzi do zadowolonych użytkowników, którzy znajdują to, czego szukają. Natomiast jeśli reklama nie otrzymuje kliknięć (niski CTR), oznacza to, że nie odpowiada oczekiwaniom użytkowników

Jak mierzycie konwersje w kampaniach reklamowych Google?

Używamy Google Tag Manager, Google Analytics do śledzenia cennych działań podejmowanych w Twoich reklamach i witrynie, takich jak wypełnianie formularzy, klikanie przycisków, rozmowy telefoniczne i inne. Dane napędzają wszystko, co robimy w Twojej kampanii, więc prawidłowe śledzenie i przypisywanie konwersji jest najważniejsze.

Co to jest retargetowanie?

Retargeting to taktyka marketingowa polegająca na kierowaniu reklam do określonych użytkowników na podstawie ich wcześniejszego zachowania w Internecie. Na przykład, jeśli użytkownik niedawno odwiedził witrynę internetową w celu wyszukania butów, kampania retargetingowa pozwoli sprzedawcy wyświetlać mu reklamy butów nawet po opuszczeniu witryny

Ile kosztuje reklama Google Ads?

Wszystko będzie zależało od konkurencji. Biorąc pod uwagę, że Google Ads działa poprzez system ustalania stawek, im większa liczba reklamodawców naciska na to samo słowo kluczowe i im wyższa jest ich stawka, tym więcej trzeba będzie zapłacić, aby konkurować.

Inwestycja nie jest jednak jedynym kryterium branym pod uwagę przez Google przy wyborze reklam do wyświetlenia. Istnieją również inne sposoby optymalizacji kampanii, tak aby Twoja reklama zajmowała wyższą pozycję w rankingu niż reklamy konkurencji, nawet jeśli płacisz mniej. Osiąga się to poprzez optymalizację Wyniku Jakości. W Kingweb jesteśmy ekspertami w optymalizacji tego czynnika w celu obniżenia kosztu kliknięcia.

Żeby zobaczyć jakiekolwiek efekty musimy liczyć się z minimalnym budżetem miesięcznym na poziomie 1000 - 1500zł. 

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999