logo Kingweb

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa wizytówką Twojej firmy

Tworzenie stron internetowych jest podstawą naszej działalności. Zakres naszych usług rozciąga się od prostych wizytówek firmowych, poprzez rozwinięte serwisy firmowe i sklepy internetowe.

Metoda pracy, którą kierujemy się przy realizacji projektów, polegająca na gruntownej analizie potrzeb klienta, pozwala na uzyskanie maksymalnych korzyści podczas użytkowania zaprojektowanego lub przebudowanego przez nas serwisu.

Żeby osiągnąć ten cel potrzebujesz strony internetowej, która będzie atrakcyjna nie tylko dla internauty, ale także dla wyszukiwarek. Przecież każdy kto poszukuje informacji wpisuje swoje pytanie do wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron internetowych to ważny element kampanii promocyjnej firmy w Internecie warto o nim pomyśleć jeszcze przed budową strony. Naszą pracę skupiamy głownie na wyszukiwarce google.pl, gdyż ta wyszukiwarka generuje ok. 85% zapytań zadawanych poprzez polskich internautów.

 
strony-www bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo stron

Bezpieczeństwo stron jest dla nas priorytetem. Wszystkie nasze strony są testowane pod względem możliwych ataków, takich jak SQL Injection CSRF,XSS...

strony-www pozycjonowanie

Widoczność w Google

Na ostatnim etapie budowy witryny internetowej przesyłamy do wyszukiwarki informacje o strukturze strony.

uzytecznosc stron www

Użyteczność stron internetowych

Użyteczność i ergonomia jest wyznacznikiem jakości wykonania określa czy strona jest przyjazna dla jej odbiorców.

strony-www technologie

Najnowsze technologie i standardy

Przy projektowaniu stron stawiamy na  skalowalność i elastyczność rozwiązań, co w przyszłości daje możliwości rozbudowy i łatwość utrzymania.

uzytecznosc stron www

W3C to dziś standard

Zaprojektowanie strony internetowej w standardzie W3C oznacza, że jej wyświetlanie, niezależnie od rodzaju i wersji przeglądarki, będzie wszędzie takie samo (lub bardzo zbliżone) dotyczy to również ich mobilnych wersji

strony-www pozycjonowania

Gotowe do pozycjonowania

Dbamy o odpowiednie przygotowanie strony pod kątem przyszłych działań promocyjnych i pozycjonowania.

ZAWSZE DORADZAMY JAK OPTYMALNIE WYKORZYSTAĆ NASZE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGICZNE PRZY JEDNOCZESNYM OBNIŻENIU KOSZTÓW BUDOWY WITRYNY INTERNETOWEJ.

Termin realizacji

Czas, jaki potrzebujemy na realizacje zlecenia ustalamy, uwzględniając wykonanie najpierw tych zleceń, które mamy. W takim wypadku termin jest ustalany za każdym razem z Klientem wcześniej, z uwzględnieniem od razu poprzedzających zleceń i okienka dla Klienta. Inaczej nie moglibyśmy dotrzymać żadnego terminu.
Z reguły proste strony internetowe budujemy w terminie od 7 do 20 dni roboczych.

Wycena i warunki płatności

Ceny ustalamy najpierw orientacyjnie, na podstawie wstępnego zapytania i wstępnej oferty, pragniemy wychodzić naprzeciw naszym Klientom i każdy projekt traktujemy indywidualnie.
Jesteśmy elastyczni w temacie warunków płatności. Z reguły jest to: 14/30 dni od momentu zakończenia realizacji. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia terminu. W przypadku dużych projektów całość projektu dzielimy na etapy z płatnością na koniec każdego etapu.

Gwarancja na strony internetowe

Każdy nasz serwis posiada gwarancję. Dzięki temu mają Państwo pewność najwyższej jakości naszej usługi. W przypadku stwierdzenia wadliwości strony internetowej wynikającej z naszych błędów poprawki są wprowadzane bezpłatnie w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. Gwarancją obejmuje likwidację wszystkich wykrytych błędów strony internetowej, powodujących jej błędne działanie lub uniemożliwiających korzystanie z jej funkcjonalności, oraz wszelkich niezgodności z ustaloną specyfikacją strony internetowej – powstałych w wyniku naszych błędów. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany dokonane w kodzie programu przez innych programistów czy pracowników Zamawiającego oraz zmian na serwerze, na którym zainstalowana jest strona. Udzielamy gwarancji na 1 miesiąc.