logo Kingweb

Zalety Google AdWords

Zalety Google Ads (AdWords)

Google Ads ma wiele zalet, ale prawdopodobnie największą z nich jest to, że płaci się za kliknięcie, a nie za wyświetlenie linku sponsorowanego. Odpowiednio użyte są idealną formą reklamy wspierającej inne działania reklamowe w sieci.

Decydujesz jak długo

Od Ciebie zależy jak długo będzie trwała Twoja kampania. Prowadzisz intensywne działania reklamowe - może wystarczy kilka dni, jeżeli jest taka potrzeba może trwać kilka tygodni, miesięcy. Wszystko zależy od Ciebie i celu, jaki sobie założyłeś.

Decydujesz ile wydajesz

To Ty określasz budżet kampanii i decydujesz ile możesz wydać w ciągu jednego dnia. Wydatki są pod kontrolą i nie przekroczysz zakładanego budżetu nawet o złotówkę. Pamiętaj, że płacisz tylko za kliknięcia w reklamę, a nie jej wyświetlanie.

Efekty błyskawiczne

Na uruchomienie kampanii Google Ads potrzeba tylko kilku godzin, równie szybko zobaczysz efekty jej działania. Dotrzesz do klientów już pierwszego dnia.

Precyzja działania kampanii Google Ads

Dzięki Google Ads trafisz do szukających Twojego towaru, czy usługi. Trafią do Ciebie nowi klienci, dzięki czemu możesz liczyć na zwrot inwestycji w reklamę.

Skuteczność reklam Google Ads

Nawet niewielka kwota dziennego budżetu wystarczy, by zwiększyć ruch na firmowej stronie i zdobyć zamówienia. Żadna inna forma reklamy internetowej nie ma tak dobrego stosunku ceny do efektywności.

Pełna kontrola kampanii

W każdej chwili możemy zmienić dowolny parametr kampanii: zmniejszyć lub zwiększyć budżet, teksty wyświetlanych reklam, dni i godziny wyświetlania reklam lub ich zasięg. A wszystko po to, by uzyskać jak najlepsze rezultaty.