logo Kingweb

Wycena i Termin realizacji

Ile czasu zajmuje budowa strony internetowej?

Czas, jaki potrzebujemy na realizacje zlecenia ustalamy, uwzględniając wykonanie najpierw tych zleceń, które mamy.  W takim wypadku termin jest ustalany za każdym razem z Klientem wcześniej, z uwzględnieniem od razu poprzedzających zleceń i okienka dla Klienta. Inaczej nie moglibyśmy dotrzymać żadnego terminu.

Z reguły proste strony internetowe budujemy w terminie od 7 do 20 dni roboczych.

Warto też pamiętać, że na termin wykonania takiej usługi, jak tworzenie strony www, wpływa tak samo Klient, jak i nasz firma. Klient na wielu etapach musi akceptować prace. Takie akceptacje potrafią się przeciągać, choćby ze względu na urlopy czy zebranie całego zespołu decyzyjnego. Z praktyki wiemy, że połowa harmonogramu prac pozostaje po stronie Klienta. Staramy się jednak uprzedzać, i doradzać w tej materii, tak, aby w jak najrozsądniejszym czasie zakończyć projekt.

WYCENA I WARUNKI PŁATNOŚCI

Ceny ustalamy najpierw orientacyjnie, na podstawie wstępnego zapytania i wstępnej oferty, pragniemy wychodzić naprzeciw naszym Klientom i każdy projekt traktujemy indywidualnie. Czas i koszty wykonania strony www zależą między innymi od ilości podstron, tekstu i grafik oraz rodzaju strony internetowej, każdy Klient ma odrębne wymagania i oczekiwania, dlatego ostateczny kosztorys sporządzamy po poznaniu szczegółów zamówienia.  W przypadku dużych projektów całość projektu dzielimy na etapy z płatnością na koniec każdego etapu po poprawnym odbiorze.