CMS - tłumacząc z języka angielskiego oznacza System Zarządzania Treścią. 

Ta technologia budowy stron internetowych pozwala kontrolować treści i obrazy znajdujące się na stronie.

CMS o co tak naprawdę chodzi?

Podczas prac projektowych dostarczasz teksty i zdjęcia, aby projektant umieścił je na stronie WWW. Po oddaniu strony okazuje się, że zmieniły się dane teleadresowe albo rozszerzyła się Twoja oferta, lub chcesz poinformować Klientów o promocji. W sytuacji gdy nie masz CMS zlecasz poprawki co powoduje koszty nie wspominając o czasie reakcji. CMS omija ten problem. Nie musisz płacić za opiekę nad stroną WWW. Wystarczy, że zalogujesz się do panelu, w którym możesz sam zmienić tekst, wstawić nowy obrazek.

CMS można rozbudowywać?

Załóżmy taką sytuację: Zaprojektowaliśmy dla Ciebie stronę WWW, która spełniła wszystkie potrzeby firmy. Po jakimś czasie Twoja firma rozszerzyła ofertę i musisz mieć sklep internetowy. Nie trzeba robić strony internetowej od początku. Wystarczy, że dodamy do istniejącej strony funkcję sklepu. 

Możemy także odświeżyć wygląd strony internetowej bez utraty dodanych przez Ciebie treści, czy zdjęć. Jak pewnie się domyślasz jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż budowanie za każdym razem strony od podstaw.

 

Masz pytania?
Napisz wiadomość
lub zadzwoń:
514835999