logo Kingweb

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy szybki, skuteczny i łatwy w użyciu!

W dzisiejszych czasach sklepy internetowe są najdynamiczniej rozwijającym się rynkiem sprzedaży na świecie. Handel internetowy pozwala na rozreklamowanie i dotarcie do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców jak również jest sposobem kontaktu z klientem.

Obecnie mając siedzibę sklepu w Krakowie można bez trudu sprzedawać towar klientom z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina itp. To wszystko za pośrednictwem sklepu internetowego. Nie ważne czy klienci pochodzą z miasta, w którym mieści się faktyczna siedziba sklepu. Wszystkie łączy z klientami globalny zasięg.

strony-www bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo stron

Bezpieczeństwo stron jest dla nas priorytetem. Wszystkie nasze strony są testowane pod względem możliwych ataków, takich jak SQL Injection CSRF, XSS...

strony-www pozycjonowanie

Widoczność w Google

Na ostatnim etapie budowy witryny internetowej przesyłamy do wyszukiwarki informacje o strukturze strony.

uzytecznosc stron www

Użyteczność stron internetowych

Użyteczność i ergonomia jest wyznacznikiem jakości wykonania określa czy strona jest przyjazna dla jej odbiorców.

strony-www technologie

Najnowsze technologie i standardy

Przy projektowaniu stron stawiamy na  skalowalność i elastyczność rozwiązań, co w przyszłości daje możliwości rozbudowy i łatwość utrzymania.

uzytecznosc stron www

W3C TO DZIŚ STANDARD

Zaprojektowanie strony internetowej w standardzie W3C oznacza, że jej wyświetlanie, niezależnie od rodzaju i wersji przeglądarki, będzie wszędzie takie samo (lub bardzo zbliżone) dotyczy to również ich mobilnych wersji

strony-www pozycjonowania

GOTOWE DO POZYCJONOWANIA

Dbamy o odpowiednie przygotowanie strony pod kątem przyszłych działań promocyjnych i pozycjonowania. Dzięki temu w przyszłości nie powinni Państwo ponieść żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostosowaniem strony pod narzędzia pozycjonowania

SKLEP INTERNETOWY NA URZĄDZENIA MOBILNE

Proponujemy budowę sklepu internetowego w technologii RWD (Responsive Web Design) taki sklep automatycznie dostosowuje się do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Z zachowaniem wszystkich swoich funkcjonalności. Wszelkie zmiany wprowadzane w sklepie pojawiają się od razu w wersji mobilnej i desktopowej.

Zobacz możliwości sklepu internetowego

Zalety responsywnego sklepu internetowego:

  • Szybsze indeksowanie strony przez roboty Google i inne wyszukiwarki internetowe
  • Elastyczne zdjęcia oraz multimedia oznacza to, że obrazki i filmy odpowiednio się skalują wraz ze zmianą rozmiaru strony.
  • Wspólny adres dla wszystkich urządzeń
  • Brak przekierowań przyśpiesza czas ładowania strony
  • Automatyczne dopasowanie do różnych rozmiarów ekranu
  • Technologia RWD jest rekomendowana przez Google
  • Jeden kod HTML i Javascript na wszystkich urządzeniach

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Dodatkową usługą jest pozycjonowanie sklepu i reklama. Nasza wiedza, bazująca na wieloletnim doświadczeniu w zakresie technik marketingowych pozwala na wybranie najlepszej formy reklamy i dotarcie do właściwej grupy klientów.

Pozycjonowanie i promocja sklepów internetowych są tak samo ważne, a może nawet ważniejsze aniżeli sam jego wygląd. Zasadniczym celem sklepów internetowych jest zdobywanie klientów i zarabianie pieniędzy. Co nam po pięknej stronie jeśli nikt nie wie o jej istnieniu? Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie i promocja sklepów w internecie. Do pozycjonowania stosujemy wyłącznie bezpieczne techniki tzw. white SEO. Takie, które nie zaszkodzą pozycjonowanej stronie internetowej.

Dla osób myślących o długoterminowym przedsięwzięciu proponujemy stworzenie własnego zaplecza internetowego. Zaplecze internetowe są to bogate w artykuły inne strony internetowe oraz profile na stronach społecznościowych.

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych.

GWARANCJA NA SKLEP INTERNETOWY

Każdy nasz sklep posiada gwarancję. Dzięki temu masz pewność najwyższej jakości naszej usługi. W przypadku stwierdzenia wadliwości sklepu wynikającej z naszych błędów poprawki są wprowadzane bezpłatnie w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. Gwarancją obejmuje likwidację wszystkich wykrytych błędów sklepu internetowego, powodujących jego błędne działanie lub uniemożliwiających korzystanie z jego funkcjonalności, oraz wszelkich niezgodności z ustaloną specyfikacją sklepu – powstałych w wyniku naszych błędów. Nie bierzemy odpowiedzialności za zmiany dokonane w kodzie programu przez innych programistów czy pracowników Zamawiającego oraz zmian na serwerze, na którym zainstalowany jest sklep. Udzielamy gwarancji na 1 miesiąc.