logo Kingweb

Projektowanie mobilnych stron internetowych

Twoja strona na każdym urządzeniu

Responsywne strony to rozwiązanie na miarę dzisiejszych potrzeb. Witryny mimo że proste, to efektowne. Przede wszystkim czytelne i konkretne. Idealne dla firm, które cenią sobie kontakt z klientem. Automatycznie dostosowują się do urządzenia, za pośrednictwem, którego użytkownik łączy się z internetem, a następnie dobierają właściwą wersję strony – pełną w przypadku użytkowników komputerów i mobilną dla korzystających ze smartfonów. Profesjonalna strona mobilna to również zysk dla jej właścicieli. Łatwa optymalizacja, bardziej skuteczne kampanie AdWords – większe korzyści przy minimalnym nakładzie.

Zalety Responsywnych stron internetowych

  • Przede wszystkim jedna witryna działająca wszędzie oznacza, że to stronę internetową można wyświetlać na małych wyświetlaczach urządzeń mobilnych, tabletach aż po duże ekrany HD bez zmiany jej adresu.
  • Krótszy czas aktualizacji: witryny responsywne umożliwiają łatwą aktualizację, nie trzeba modyfikować treści pod rózne wyświetlacze. Zaktualizowana zawartość strony od razu dostępna jest na różnych urządzeniach
  • Niższe koszty budowy: tworzenie responsywnej strony internetowej jest mniej kosztowne ponieważ na wyjściu otrzymujemy ten sam kod HTML na różynch urządzeniach.
  • Łatwiejsze do pozycjonowania: Google zaleca tworzenie responsywnych witryn
  • Większa sprzedaż: mobilan strona umozliwa dotarcie do nowej puli użytkowników
  • Elastyczna strona ww musi działać szybko na urządzeniach mobilnych, na których z reguły jest wolniejszy internet. Krótszy czas wczytywania strony może znacznie zwiększyć sprzedaż i współczynniki konwersji.
  • Szybciej działająca strona to mniej poirytowanych klientów opuszczających witrynę zanim się załaduje.
strony mobilne tablet