logo Kingweb

Pozycjonowanie regionalne

Usługi regionalnego pozycjonowania dla małych firm

Koncentracja na poprawie widoczności strony internetowej, przyciągnięcie nowych klientów a także budowa marki poprzez nasze regionalne i lokalne pozycjonowanie, które przeznaczone jest dla firm, pragnących czegoś więcej niż tylko uniwersalnej strategi SEO. Jeżeli Twoi klienci znajdują się w kilku różnych miastach lub regionach to nasza oferta pozycjonowania jest właśnie dla Ciebie.

Pierwszą pozycją na liście celów jest optymalizacja Twojej strony dla wielu miast w regionie i dla wszystkich produktów i usług, które oferujesz. Oznacza to, że będziesz przyciągać klientów nie tylko z lokalnego miasta, w którym się znajdujesz ale z wszystkich miast i regionów, w których prowadzisz swój biznes.

Czym jest pozycjonowanie regionalne?

W ofercie pozycjonowania regionalnego znajdują się te same opcje co w standardowym pozycjonowaniu, ale są one bardziej przystępne ponieważ w tej kampanii pracujemy nad osiągnięciem lepszej widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Ogólnie rzecz ujmując mniejsza jest konkurencja i łatwiej dotrzeć do pierwszego miejsca. W rzeczywistości regionalne SEO i lokalne strategie marketingowe dla wyszukiwarek są skuteczniejsze w optymalizacji strony pod względem lokalizacji geograficznych takich jak miasta, gminy, powiaty, województwa, a nawet ulice. To właśnie miejsca, w których są zlokalizowane potencjalne bazy klientów.

Jak to może Ci pomóc?

Końcowym celem lokalnego wyszukiwania nie jest tylko osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu ale osiągnięcie wzmożonego ruchu na Twojej stronie. A co za tym idzie zdobycie nowych klientów, np. w księgowości, czy też dodatkowa praca w budownictwie, będzie to też nowa rezerwacja w restauracji. Dzięki Inwestycji w pozycjonowanie regionalne będziesz czerpał korzyści poprzez, m.in:

  • Stopniowy wzrost ruchu odwiedzających Twoją stronę internetową
  • Stopniowy wzrost pozycji słów kluczowych dla różnych lokalizacji ogólnych i bardziej szczegółowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku i zmiana doświadczonych gości w nabywców
  • Zamiana Twojego serwisu internetowego w generator zysków a nie kosztów
  • Budowa wiarygodności marki jako firmy doświadczonej i wysoce wyspecjalizowanej.

Nasze usługi pozycjonowania regionalnego obejmują:

  • Audyt strony internetowej, który polega na przeanalizowaniu wielu czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny.
  • Ponadto analiza słów kluczowych, które będą adekwatne do Twojej strony i będą odzwierciedlać to czego klienci tak naprawdę szukają.
  • Analiza, raportowanie i śledzenie ruchu na stronie wraz z potencjalnymi klientami.

Optymalizacja treści

Istnieje kilka innych elementów, których goście spodziewają się znaleźć na Twojej stronie. Oczekują oni, że znajdą zdjęcia, menu, mapy, miejsca, godziny otwarcia i tak dalej. Nasze regionalne i lokalne pozycjonowanie może pomóc zrozumieć i poznać Twoich gości, ich oczekiwania. Pomoże też przewidzieć to czego potrzebują aby znaleźć się na Twojej stronie oraz wesprze optymalizacje tych elementów, które będą pokazywać się w wyszukiwarkach.

Google+

Strona Google+ i wizytówka w mapach Google pomogą Twojej firmie znaleźć się w miejscach innych niż tradycyjna lista wyszukiwania. W dzisiejszych czasach Google Moja Firma zajmuje doskonałą nieruchomą pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania. Twoje wizytówka w Google musi być zweryfikowana i musi zawierać dokładne informacje na temat Twojej działalności, w tym adres, telefon kontaktowy i godziny pracy. Dodatkowo możesz dołączyć zdjęcia, opis swoich usług oraz kategoryzację swojej firmy. Dzięki optymalizacji strony Google Moja Firma masz możliwość podwójnej ekspozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – zarówno w wynikach Map Google z Twojej strony Google+ i w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Cytaty

Cytowanie to po prostu jakaś wzmianka o swojej działalności w sieci z linkiem do Twojej witryny lub też bez. Często zawiera ważne informacje takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Powszechne strony, na których możesz dodać dane teleadresowe to panorama firm, zumi, pkt, firmy.net, znanefirmy.eu. Kompletne, spójne i dokładne cytaty są ważne ponieważ pozwolą zweryfikować wiarygodność Twojego biznesu co będzie też sygnałem dla wyszukiwarek, że prowadzisz sprawdzony lokalny biznes. 

Zarządzanie reputacją

Twoja marka jest Twoim największym atutem. W dzisiejszych czasach reputacja marki nie powstaje tylko za pośrednictwem drogi ustnej ale także poprzez opinie na stronach internetowych, takich jak panorama firm, firmy.net i Google+. Opinie online są obecnie bardzo ważnym czynnikiem w rankingach i wpływają na widoczność strony. Opinie mogą być czynnikiem decydującym o tym, że ktoś pod ich wpływem zdecyduje się np. przyjść do twojej restauracji, zatrudni Cię do wykonania jakiejś usługi lub zamówi Twój produkt. Zapewniamy zarządzanie reputacją, która pomoże w naturalny sposób zebrać więcej pozytywnych recenzji w celu zwiększenia widoczności jak również wskaże Ci jak należy radzić sobie z negatywnymi recenzjami, jeśli takie się pojawią.

Dodadki SEO

Istnieje kilka innych elementów, których odwiedzający spodziewają się znaleźć na Twojej stronie internetowej. Oczekują oni, że zobaczą zdjęcia, menu, mapy, miejsca i inne. Nasi eksperci od regionalnego i lokalnego pozycjonowania pomogą Ci zrozumieć oczekiwania Twoich gości jak również przewidzieć to czego potrzebują, tak aby można było dopasować ich potrzeby z tym co sam oferujesz, a co z pewnością sprawi że będziesz mógł ich zaliczyć do przyszłych klientów.

Jeżeli masz klientów w konkretnej lokalizacji oraz regionalny rynek docelowy wraz z niewielką obecnością w Internecie to skontaktuj się z nami. Oferujemy Ci pomoc poprzez regionalne pozycjonowanie wyszukiwarkach dla małych firm. Nasza firma pomogła rozwinąć działalność bardzo wielu małym przedsiębiorstwom w Polsce.