koszty google adwords

Osoby planujące reklamować swoją firmę za pomocą narzędzia AdWords oferowanego przez Google najczęściej zastanawiają się jak wysokie są koszty takiej kampanii. Jednoznacznie nie można jednak ich określić, ponieważ zależą one od wielu czynników. Dlatego też przed rozpoczęciem przygody z AdWords warto dowiedzieć się w jaki sposób ustalane są koszty i jak można oszacować budżet na ten cel.

Wady i zalety poszczególnych form rozliczania za pozycjonowanie

Powszechny dostęp do Internetu sprawia, że wiele osób rozpoczyna poszukiwania interesujących ich usług właśnie od sieci, zaś właściciele firm dostrzegają znaczenie pozycjonowania stron internetowych.

3 najważniejsze zmiany w Adwords

Kiedy po raz ostatni aktualizowałeś kampanie AdWords? Jeśli więcej niż miesiąc temu prawdopodobnie nie wykorzystujesz nowych funkcji wprowadzanych przez Google o początku roku.

rejestracja danych osobowych w giodo

W mediach od niedawna można usłyszeć, że wielu przedsiębiorców posiadających strony internetowe z formularzem kontaktowym otrzymuje wiadomości mailowe z informacją o ewentualnej karze, jaka grozi im za nie zgłoszenie zbiorów danych osobowych do GIODO.

nieuczciwość na rynku domen

Nasi klienci posiadający domeny internetowe informują nas o coraz częstszych nadużyciach ze strony firm, które świadomie wprowadzają w błąd, aby wykupić lub przedłużyć u nich domenę.

Google usuwa wskaźnik Page Rank

To już oficjalne: Google postanowił usunąć wskaźnik PageRank z toolbarów w przeglądarce. Google potwierdziło  że usuwa wskaźnik PageRank z pasków narzędzi. Oznacza to, że w przypadku korzystania z narzędzi lub dodatków do przeglądarek, które wyświetlają dane o Google PageRank w ciągu najbliższych kilku tygodni nie zobaczymy informacji o PageRank. Google wyjaśnił, że firma nadal wykorzystuje dane PageRank wewnętrznie w algorytmie rankingu, ale zewnętrzne wartości PageRank wyświetlane na pasku narzędzi nie będą publicznie udostępniane.